Nr. crt. Data Registrul pentru evidența dispozițiilor emise de Primarul comunei
179 28. iunie 2024. Dispoziție privind aprobarea normelor proprii, documentelor, circuitul acestora și desemnarea persoanelor împuternicite să efectueze operațiuni legate de angajarea, lichidarea, ordonanțarea și plata cheltuielilor, precum și organizarea, evidența și raportarea angajamentelor bugetare și legale.
178 28. iunie 2024. Dispoziție privind stabilirea salariuluide bază al domnului K. F., având funcția contractuală specifică altor domenii de activitate bugetară de asistent personal.
177 28. iunie 2024. Dispoziție privind stabilirea salariului de bază al doamnei P. A. având funcția contractuală specifică altor domenii de activitate bugetară de mediator sanitar, începând cu data de 01.06.2024.
176 28. iunie 2024. Dispoziție privind stabilirea salariului de bază al domnului V. Z. având funcția contractuală specifică altor domenii de activitate bugetară de bibliotecar în cadrul Bibliotecii Comunale Ernei.
175 28. iunie 2024. Dispoziție privind stabilirea salariului de bază al domnului K. B. Zs. având funcția contractuală specifică altor domenii de activitate bugetară de referent în cadrul compartimentului funcțional Cămine Culturale Comuna Ernei.
174 28. iunie 2024. Dispoziție privind stabilirea salariului de bază al domnului H. M. având funcția publică de secretar general al unității administrativ-teritoriale Comuna Ernei.
173 28. iunie 2024. Dispoziție privind stabilirea salariului de bază al domnului B. E. F. având funcția contractuală de șofer, grad I.
172 28. iunie 2024. Dispzoiție privind stabilirea salariului de bază al domnului Cs. L. având funcția contractuală de șofer transport elevi.
171 28. iunie 2024. Dispoziție privind stabilirea salariului de bază al domnului H. J. având funcția contractuală de muncitor calificat, grad I.
170 28. iunie 2024. Dispoziție privind stabilirea salariului de bază al domnului M. L. având funcția contractuală de șofer.