Nr. crt. Data Registrul pentru evidența dispozițiilor emise de Primarul comunei
202 25. iulie 2024. Dispoziție privind majorarea indemnizațiilor lunare de care beneficiază părinţii sau, după caz, reprezentanţii legali ai copilului cu handicap grav, persoana sau familia care a primit în plasament un copil cu handicap grav, adulţii cu handicap grav ori reprezentanţii legali ai acestora, cu excepţia celor cu handicap vizual grav, începând cu data de 01.07.2024.
201 25. iulie 2024. Dispoziție privind stabilirea salariului de bază al domnului K. F., având funcția contractuală specifică altor domenii de activitate bugetară de asistent personal.
200 25. iulie 2024. Dispoziție privind stabilirea salariului de bază a doamnei A. N. L., având funcția contractuală specifică altor domenii de activitate bugetară de asistent personal.
199 25. iulie 2024. Dispoziție privind stabilirea salariului de bază al domnului Sz. A., având funcția contractuală specifică altor domenii de activitate bugetară de asistent personal.
198 25. iulie 2024. Dispoziție privind stabilirea salariului de bază a doamnei Gy. I., având funcția contractuală specifică altor domenii de activitate bugetară de asistent personal
197 25. iulie 2024. Dispoziție privind stabilirea salariului de bază a doamnei N. T. Cs., având funcția contractuală specifică altor domenii de activitate bugetară de asistent personal.
196 25. iulie 2024. Dispoziție privind stabilirea salariului de bază a doamnei M. M., având funcția contractuală specifică altor domenii de activitate bugetară de asistent personal.
195 25. iulie 2024. Dispoziție privind stabilirea salariului de bază a doamnei B. E., având funcția contractuală specifică altor domenii de activitate bugetară de asistent personal.
194 25. iulie 2024. Dispoziție privind stabilirea salariului de bază a doamnei A. E., având funcția contractuală specifică altor domenii de activitate bugetară de asistent personal.
193 25. iulie 2024. Dispoziție privind stabilirea salariului de bază al domnului Gy. R. K., având funcția contractuală specifică altor domenii de activitate bugetară de asistent personal.